Apie mus

Lead To Image - tai geriausias sprendimas verslui, kuris nori augti kartu su savo srities profesionalais. Esame pirmieji rinkoje, pasiūlę verslams kompleksinį sprendimą, kuris susideda iš marketingo planų bei veiksmų vykdymo, prekės ženklo žinomumo didinimo paslaugų. Lead To Image paslaugų paketas didelis, tačiau mes klientams siūlome tik tas paslaugas, kurių šiandien reikia jų verslams, kad pasiekti strateginius įmonės tikslus.

Jūsų organizacija auga ir planuoja plėtrą? Reikia, kad Jūsų potencialūs darbuotojai žinotų Jus kaip patį geriausią darbdavį? Mes žinome, ką daryti!

Mūsų komanda sudaro savo sričių profesionalai, kurių kompetencijos susideda iš socialinių tinklų administravimo, bendrųjų informacijos srautų valdymo, reklamos kampanijų ir procesų valdymo įgūdžių. 

Susisiekite ir gaukite pačią geriausią personalo komandą savo organizacijoje, kuri niekada neserga ir nereikalauja jokių darbdavio įsipareigojimų!

Schema žmonės ir kultūra

Mūsų darbuotojai yra tai, kas daro mus unikalius. Mes suteikiame savo darbuotojams saugią aplinką, palaikančią profesinį augimą ir tobulėjimą. Kiekvienas darbuotojas yra vertinamas ir visų nuomonė yra išklausoma. 

„Schema“ mes tvirtai tikime, kad savo darbuotojams suteikiame balsą. Mūsų komandoms rengiami įvairūs įmonės renginiai, siekiant užtikrinti maksimalų produktyvumą ir įsitraukimą.

Naujienlaiškio prenumerata

Sekite Lead To Image naujienas, mūsų nuostabios komandos padarytus darbus, naudingus verslo pasiūlymus ir daug daugiau!