Lead To Image - tai geriausias sprendimas verslui, kuris nori augti kartu su savo srities profesionalais. Esame pirmieji rinkoje, pasiūlę verslams kompleksinį sprendimą, kuris susideda iš marketingo planų bei veiksmų vykdymo, prekės ženklo žinomumo didinimo paslaugų. Lead To Image paslaugų paketas didelis, tačiau mes klientams siūlome tik tas paslaugas, kurių šiandien reikia jų verslams, kad pasiekti strateginius įmonės tikslus.

Jūsų organizacija auga ir planuoja plėtrą? Reikia, kad Jūsų potencialūs darbuotojai žinotų Jus kaip patį geriausią darbdavį? Mes žinome, ką daryti!

Mūsų komanda sudaro savo sričių profesionalai, kurių kompetencijos susideda iš socialinių tinklų administravimo, bendrųjų informacijos srautų valdymo, reklamos kampanijų ir procesų valdymo įgūdžių. 

Susisiekite ir gaukite pačią geriausią personalo komandą savo organizacijoje, kuri niekada neserga ir nereikalauja jokių darbdavio įsipareigojimų!

Apie mus

APIE MUS

Lead To Image - tai strateginio planavimo komunikacijos agentūra. Ne vienerius metus kaupėme patirtį įvairiuose komunikacijos projektuose. Komunikacijos strategija, aiškiai sudėliotas veiksmų planas yra mūsų didžiausia kuriama pridėtinė vertė rinkoje.

Mūsų misija yra kurti prekių ženklams aiškius komunikacijos planus Orientacija į platų komunikacijos kanalų pasirinkimą ir komunikacijos projektų valdymas mūsų klientams užtikrina ne tik komunikacijos strategiją, bet kartu ir jos įgyvendinimą. Turime platų partnerių tinklą, galintį pasiekti jūsų tikslinius klientus įvairiausiais komunikacijos kanalais.

Esame prekių ženklų partneriai, kurie kartu siekia prekės ženklo žinomumo didinimo tikslų. Savo paslaugomis siekiame, kad klientas gautų profesionalias komunikacijos strategijos parengimo paslaugas bei galimybę įgyvendinti savo prekės ženklo žinomumo didinimo strategiją.

Profesionalumas, patirtis, bendradarbiavimas, kūrybiškumas bei nuoseklumas Lead To Image darbo principai.

Naujienlaiškio prenumerata

Tapkite mūsų bendruomenės dalimi. Periodiškai siunčiamuose naujienlaiškiuose nemokamai gaunate koncentruotą informaciją apie tai, kas šiuo metu aktualu komunikacijoje. Dalijamės naujienomis, karščiausiomis tendencijomis, įžvalgomis komentarais bei rekomendacijomis.