MARKETINGO IR REKLAMOS PASLAUGOS

VERTĖS KŪRIMAS

Ar kada pagalvojote, kad išorinė komunikacija yra tiesiogiai susijusi su Jūsų verslo strateginiais tikslais? Ar įsivaizduojate, kokią vertė gali būti sukurta jei tiesiogiai susijusios su Jūsų verslu grupės puikiai žinos apie Jūsų verslą ir turės teisingas asociacijas apie prekės ženklą?

Lead To Image žino ir gali padėti ne tik su socialinių tinklų palaikymo ar puslapio sukūrimo darbais, bet daug daugiau.

Mūsų išskirtinumas rinkoje - strateginis mąstymas ir ilgalaikė partnerystė. Mes nesiekiame tapti tik dar viena reklamos agentūra rinkoje, mes norime tapti ilgalaikiais Jūsų verslo partneriais.

PASLAUGOS

- Marketingo strategijos sukūrimas, veiksmų ir biudžeto plano sudarymas bei jo įgyvendinimas

- Išorinės komunikacijos vykdymas, siekiant įmonės strateginių tikslų

- Prekės ženklo koncepto kūrimas, įvedinimas į rinką

- Socialinių tinklų ir internetinių puslapių kūrimas, administravimo palaikymas

- Skaitmeninės rinkodaros kampanijų kūrimas ir administravimas

- Darbdavio įvaizdžio formavimas, siekiant išlaikyti esamus ir pritraukti naujus darbuotojus

- Turinio rinkodaros projektai

- El. laiškų rinkodara

- Ryšių su visuomene valdymas (įvairių iniciatyvių ir projektų įgyvendinimas)

- Pranešimų žiniasklaidai rengimas

- Bendrų projektų su nuomonės formuotojais ir renginiais kūrimas ir administravimas

- Atributikos dizaino kūrimas ir gamyba

- Dalyvavimas parodose, konferencijose, visuose sektoriaus renginiuose

MES GALIME BŪTI GERIAUSIA JŪSŲ KOMUNIKACIJOS KOMANDA

Kai verslas reklamos paslaugoms samdo išorinį partnerį, dažniausiai šis sprendimas greitai pasiteisina ir atneša efektyvumo. Mes puikiai išmanome savo darbą, pas mus dirba kūrybingi žmonės, skiria daug laiko idėjoms, jų generavimui. Taip komunikacijos veiksmai greit atneša rezultatų.

Į prekės ženklo žinomumo didinimo klausimus ilgainiui įsitrauks vis daugiau Jūsų darbuotojų. Pamačius sukuriamą vertę yra supranama, kad komunikacija - viena iš priemonių pasiekti verslo strateginius tikslus. Pardavimų, personalo, pirkimų, kitų padalinių komandų vadovai dažniausiai tampa kolegos su Lead To Image.

_______________________

Mūsų paslaugos apima įvairiausias sritis. Galbūt norite dalyvauti parodoje ir Jums reikia idėjos, stendo, atributikos? Lead To Image padės ne tik pasiruošti vienkartiniams projektams, bet ir išanalizuos visas galimybes ir komunikacijos kanalus. Jūsų verslas taps matomas, žinomas, didės Jūsų klientų ratas bei darbuotojų gretos.

_______________________

Svetainės kūrimas, soc.tinklų administravimas, pranešimai žiniasklaidai, reklaminės kampanijos, komunikacijos projektai su partneriais - tai tik dalis bendrų projektų kartu su Lead To Image. Mes siekiame verslo ilgalaikių tikslų, todėl pradedame darbus nuo strategijos, kurioje nustatomi pamatuojami tikslai, o tada pradedame įdomią kelionę kartu su Jūsų prekės ženklu ir imamės visų reikalingų veiksmų tikslams pasiekti.

Susisiekite