PERSONALO VALDYMAS

VERTĖS KŪRIMAS

Ar kada pagalvojote, kokią vertę gali sukurti geras personalo specialistas?

Šiandien, siekiant verslams judėti greitai į priekį, vidiniam personalo žmogui nebeužtenka tik dėti skelbimus į CV portalus ir organizuoti atrankas ar ruošti įdarbinimo/išdarbinimo dokumentus.

Šiandien atlikti visas personalo funkcijas yra reikalinga personalo specialistų komanda,  kuri planuoja atrankas metams į priekį, kaupia savo duomenų bazę, su kandidatais derasi dėl sąlygų, reikalingų jūsų verslui.

PASLAUGOS

- Darbuotojų paieška ir atranka

- Motyvacinių sistemų kūrimas, įdiegimas personalo valdyme

- Veiklos vertinimo, darbuotojų tikslų kėlimo proceso ir kūrimas ir įgyvendinimas, valdymo programų diegimas

- Naujoko įvedimo ir vertinimo proceso sukūrimas

- Mokymų plano sudarymas ir mokymų organizavimas, darbuotojų testavimas

- Darbo užmokesčio tvarkos sukūrimas, pareigybių atlyginimo rėžių įvertinimas

- Vidinių procedūrų bei dokumentacijos, susijusios su personalo administravimu, rengimas

- Darbuotojų nuoma

- Personalo administravimas: dokumentų rengimas, darbuotojų supažindinimas

- Darbdavio įvaizdžio formavimas

- Ambasadorystės programos

- Vidinės komunikacijos proceso koordinavimas

- Mikroklimato tyrimai

Profesionalus personalo specialistas šiandien rūpinasi darbuotojo įvedimo į darbo procesą klausimais, komunikuoja su kitų komandų vadovais, nustatant darbuotojų funkcijas, dėlioja motyvacines sistemas, mąsto strategiškai, diegia skaitmenines personalo valdymo sistemas, kuria darbuotojų veiklos vertinimo procesą, atlieka įvairius tyrimus įmonės viduje ir pateikia vadovui rezultatus bei pasiūlymus kaip gerinti rezultatus.

Tam, kad kokybiškai užpildyti personalo žmogaus funkcijas, verslams reikia personalo specialistų komandos, vadovo, plataus partnerių tinklo, nuolatinių mokymų ir dažnu atveju, vis tiek turint visas šias sudedamąsias dalis – išorinių atrankų įmonės labai dažnai užpildo darbuotojų poreikį.

MES GALIME BŪTI GERIAUSIA JŪSŲ PERSONALO KOMANDA

Lead To Image siūlo Jūsų verslui visas personalo paslaugas: nuo personalo vadovo iki atrankų specialisto, skaitmeninės personalo sistemos diegimo

Mūsų personalo specialistų komanda gali jums pasiūlyti visas reikalingas paslaugas tam, kad jums nereiktų viduje didelės personalo komandos, kuriai reikės dar vienos komandos, kad sėkmingai atliktų personalo funkcijas.

_______________________

Mes galime pasiūlyti ilgalaikę ir vertę kuriančią partnerystę. Prisidedame ne tik prie darbuotojų paieškos organizavimo ir atrankų, tačiau galime sukurti visą darbuotojų paieškos strategiją, numatyti darbuotojų poreikį ilgalaikėje perspektyvoje.

_______________________

Verslams labai svarbu ne tik pasirūpinti naujų darbuotojų paieška, tačiau ir jų įvedimu į darbo procesais, mokymų programa, vidinės kultūros perteikimu. Tai reikia daryti efektyviausiais būdais, nes tada darbuotojas greičiausiai įsilieja į darbo procesus ir pradeda kurti vertę. Tam reikalingas sustyguotas bandomojo laikotarpio procesas, nuolat suteikiamas grįžtamasis ryšys ir vertinimo sistema.

Darbuotojų pasitenkinimas darbu bei emocinė būsena darbe yra tiesiogiai susiję veiksniai su įmonės rezultatais. Šiuos veiksnius būtina sekti, matuoti, tirti bei ieškoti būdų, kaip galima pagerinti darbuotojų emocinę sveikatą. Tai dažniausiai būna labai paprasti būdai, kurie verslams nekainuoja daug, tačiau rezultatas tampa matomas ne tik darbuotojų šypsenose, bet ir įmonės rezultatuose.

Ilgalaikė Lead To Image patirtis ir išmoktos pamokos - jūsų verslui gali padėti valdyti, sukurti ir įgyvendinti įvairius personalo procesus įmonės valdyme. Nesvarbu, ar Jūsų komandą sudaro 300 ar 30 darbuotojų. Kiekvienas iš jų nori būti motyvuotas, nori žinoti visą reikiamą informaciją ir nori jausti, kad darbdavys juo rūpinasi.

Susisiekite