INFLUENCERIŲ MARKETINGAS

VERTĖS KŪRIMAS

Įkvėpimas - tai yra tai ką mes norime perduoti savo klientams.

O Jūs esate įkvėpimas tiems, kurie jus seka. Mes norime pasirūpinti Jūsų įkvėpimu kurti ir daryti, tai ką darote geriausiai! Norime, kad Jūsų įkvėpimas nedingtų nuo kasdienių darbų planavimo, bendravimo su užsakovais, todėl siūlome savo paslaugas, kurios palengvins Jūsų darbą.

Socialinių tinklų administravimas

- Asmeninio prekės ženklo vystymo strategijos sukūrimas, veiksmų plano sudarymas bei įgyvendinimas.

- Turinio kūrimas ir socialinių tinklų administravimas: suteiksime pagalbą kuriant turinį, redaguojant nuotraukas, formuojant tekstus, video montavimu, fotografavimu.

- Kampanijų planavimas ir įgyvendinimas – suderinsime viską iki smulkmenų.

- Naujų partnerysčių užmezgimas nuomonės formuotojui bei ilgalaikių santykių puoselėjimas bendraujant su prekiniais ženklais.

MES GALIME JUMS PADĖTI ORGANIZUOTI JŪSŲ DARBĄ

 Mes padedame įgyvendinti visą komunikaciją su partneriais, organizuoti įvarius susitikimus, komunikuoti su prekiniais ženklais, padėti administruoti Jūsų socialinius tinklus, o Jums liktų pasirūpinti turiniu – tai palengvintų Jūsų kasdienybę, o mums tai būtų malonumas! Jūs taptumėte mūsų įkvėpimu padaryti daugiau, o tuo pačiu įkvėptumėme Jus kurti ir mėgautis savo darbu!

_______________________

Mūsų paslaugos apima įvairias sritis, todėl galime padėti suformuoti arba tobulinti Jūsų įvaizdį. Lead to Image galės padėti pasiruošti įvairioms kampanijoms, išanalizuoti visas galimybes ir kurti idėjas bei jas įgyvendinti. Manome, jog pagalba dirbant yra reikalinga ir naudinga sėkmingam ir laimingam kasdieniam darbui.

_______________________

Socialinių tinklų administravimas, bendravimas su žiniasklaida, reklaminės kampanijos, visa komunikacija su partneriais, fotosesijų organizavimas ir dar daugiau, ką galime padėti daryti. Mes siekiame ilgalaikių partnerysčių ir tikime, jog galime padėti Jums bei sau tobulėti ir pasiekti tikslinę auditoriją, kuri pastebės Jus ir padės kurtis Jūsų įvaizdžiui.

Susisiekite